Kutak za učitelje

RASPORED SATI

Klilnite na sličicu rasporeda sati kako bi vam se raspored prikazao u punoj veličini!

Priloženi dokumenti:
Raspored 20233-24-ucitelji.pdf

Obrazac za putni trošak
Autor: Administrator , 23. 10. 2014.

Dragi učitelji,

obrazac za putni trošak možete preuzeti pod opširnije u priloženom dokumentu.

Napomena:

Da biste mogli popuniti priloženi obrazac preduvijet je da na vašem računalu imate instaliran Microsoft Excel.

Trebate popunite sve rubrike osim mjesta gdje ide vaš vlastoručni potpis, a to potpišete kemijskom olovkom nakon što ste isprintali obrazac.

I dalje obrazac predajete u računovodstvo škole do zadanog roka kao što ste i dosad radili. Obrazac se ne može slati e-mailom s obzirom na to da ga trebate potpisati.

Vaše je samo da upišete sljedeće podatke: broj kilometara koji ste prešli u mjesecu i datum podnošenja izvješča, a Excel sam izračunava polja koja su osjenčana žutom bojom. Napominjemo vam da se kilometri odvajaju zarezom, a ne točkom (npr. ispravno je 25,46 a ne 25.46. Osim toga mjerna jedinica za kilometre se ne treba pisati. Ne pišete 25,46km već 25,46).

U polja za dane kada ne putujete u školu ne upisujete ništa već ih ostavljate prazna.

Može se dogoditi da na nekim računalima nakon što otvorite obrazac trebate kliknuti na "Dopusti uređivanje" kako biste mogli bilo što upisati.

Ukoliko vam se sve ovo čini prekomplicirano i dalje možete ručno sve ispisati, izračunati i predati u računovodstvo škole.

Priloženi dokumenti:
PRIJEVOZ_DRENJE.xls (136.50 KB)