RASPORED SATI za učenike od 5. do 8. razreda

Klilnite na donju sličicu kako bi vam se raspored za vaš razred prikazao u punoj veličini!

Priloženi dokumenti:
Raspored 2023-24-PDF.pdf

Što trebate napraviti na informatici?
Autor: Administrator , 8. 5. 2014.

Šesti razred (2 sata)

- riješiti u radnoj bilježnici lekciju Snimanje audiozapisa

- pročitati u udžbeniku lekciju Montaža videozapisa i odgovoriti punom rečenicom na pitanja na kraju lekcije u bilježnicu. (Sljedeći utorak svatko od vas kako smo se dogovorili snima sam ili u skupini kratki film na satu i nakon toga ga montiramo u Movie Makeru)

- ostalo vrijeme u HotPotatosu praviti obrazovni kviz s pitanjima iz nekog predmeta koji imaš u 6. razredu i ponuđenim odgovorima

Sedmi razred (1 sat)

- odabrati jednu ostalu internetsku uslugu (FTP, forum, chat, društvene mreže, telnet, e-learning, hosting...) i o njoj napraviti prezentaciju. U bilježnici piše kratko objašnjenje za svaku uslugu, a vi trebate uz pomoć udžbenika i/ili interneta proširiti. Prvi slajd - naslov, zadnji slajd - literatura. Na ostalih 8 sladova sve što ste pronašli o toj usluzi. Prezentaciju kao i inače poslati na goran.podunavac@gmail.com.