Obavijest za roditelje: Sufinanciranje udžbenika za učenike iz obitelji korisnika zajamčene minimalne naknade
Autor: Darko Čota, 24. 9. 2015.

S obzirom da Osječko-baranjska županija sufinancira nabavu udžbenika učenicima osnovnih i srednjih škola s područja Osječko-baranjske županije iz obitelji korisnika zajamčene minimalne naknade za školsku godinu 2015./2016. u iznosu do 50%, obavještavamo vas kako je danas objavljen Javni poziv za prikupljanje zahtjeva za sufinanciranje školskih udžbenika za ovu školsku godinu.

Pod opširnije u priloženim dokumentima možete preuzeti ZAHTJEV za sufinanciranje nabave udžbenika učenicima iz obitelji korisnika zajamčene minimalne naknade te pročitati koju dokumentaciju trebate priložiti kako biste ostvarili pravo na sufinanciranje.