Zagreb te zove...
Autor: Sandra Henc, Patricija Agatić, 24. 5. 2015.

Učenici petih i šestih razreda naše škole, u srijedu 20. svibnja 2015. godine,putovali su u Zagreb na jednodnevni izlet. Posjetili su Hrvatsku Radio Televiziju i sudjelovali u snimanju Juhuhu-a. Zatim su posjetili Tehnički muzej u kojem ih je očarao planetarij. Nakon toga, posjetili su i ZOO Maksimir, Gornji grad te Trg bana Josipa Jelačića. Kućama su se vratili u kasnim večernjim satima. Upitali smo ih kako im je bilo, a odgovor Luke Haršanjija, učenika 5.a. razreda,bio je: ˝Ako ikada budem imao priliku,vratit ću se u čarobni,bajkoviti, beskrajni planetarij i u naš stari, ogromni, bogat ljudima,najljepši na svijetu - grad Zagreb.

Kako smo se proveli na jednodnevnom izletu u Zagrebu i što smo sve posjetili pogledajte na fotografijama na našem školskom Facebooku