Ukupno: 492042

I dalje pratimo uspjehe naših bivših učenika
Autor: Administrator , 28. 1. 2022.

Buket vezan u ruci u kojem će se osjetiti snaga prirode

U Srednjoj strukovnoj školi Antuna Horvata prvi puta održano je Školsko natjecanje u disciplini Cvjećarstvo.

Tema natjecanja bila je „Buket vezan u ruci u kojem će se osjetiti snaga prirode“, a učenici su ga trebali izraditi u vremenu od 120 minuta. Nakon izrade buketa slijedila je prezentacija rada, a članovi Prosudbenog povjerenstva vrednovali su tehniku rada, boju, ideju, kompoziciju i proces rada.

Najbolji rezultat ostvario je naš bivši učenik Valentin Dedović koji će, uz mentorstvo nastavnice Dore Kopić, predstavljati Strukovnu školu na izlučnom natjecanju koje će biti održano sredinom ožujka ove godine u Marčanu.

Valentin je bio marljiv, tih i samozatajan. Svoju kreativnost izražava baš u ovom zanimanju.

Da mu cvjećarstvo pruža veliko zadovoljstvo, potvrđuju njegovi veseli i  tematski aranžmani koje izrađuje od cvijeća iz svoga uzgoja.

Valentine, s ponosom ćemo i dalje pratiti tvoj rad! Čestitamo ti!

Web novinari OŠ Drenje

Foto: strukovna.com

Izvor: https://strukovna.com/2022/01/27/po-prvi-puta-u-nasoj-skoli-odrzano-natjecanje-u-disciplini-cvjecarstvo/