Obavijest o roditeljskom sastanku povodom početka provođenja programa predškole
Autor: Darko Čota, 23. 9. 2020.

Poštovani roditelji,

pozivamo vas na roditeljski sastanak povodom početka provođenja programa predškole. Termini i mjesto održavanja vidljivi su u tablici.

Na dan održavanja roditeljskog sastanka ne održava se program predškole za djecu, već samo roditeljski sastanak za koji vrijedi sljedeće:

- na roditeljski sastanak dolazi samo jedan roditelj (drugi roditelj ne dolazi, također niti dijete)

- obvezno je nošenje zaštitnih maski

- ako se roditeljski sastanak održava u zatvorenom prostoru, molimo poštivanje pravila prostora u kojem boravite

- prolazak kroz dezbarijeru/dezinfekcija obuće, dezinfekcija ruku, potpisna lista/evidencija ulazaka

Na roditeljskom sastanku upoznate ćete odgojitelja koji će voditi program predškole, saznati sve što trebate o samom programu i što trebate donositi. Ovim putemo podsjećamo na obvezu prilaganja liječničke potvrde te kopije rodnog lista i iskaznice imunizacije, koje vas molimo da donesete na roditeljski sastanak ukoliko ih niste ranije predali. O ostalim potrepštinama obavijestit će vas vaš odgojitelj - unaprijed napominjemo samo papuče za dijete kako biste ih pravovremeno osigurali.

Termin za Drenje i Potnjane je: