Predstavljanje eTwinning projekta "Me, Myslef & I" u medijima
Autor: Administrator , 17. 9. 2020.

Psihologinja Marija Jurić i učitelj informatike Goran Podunavac predstavili su autorski eTwinning projekt "Me, Myself & I" u dvije radijske emisije. Također, brojni portali izvijestili su o našem međunarodnom projektu u kojem sudjeluje stotinjak škola iz Hrvatske i ostatka Europe. Više saznajte pod opširnije.

Neki od članaka na portalima:

Veliko zanimanje slavonskih škola za međunarodni projekt o mentalnom zdravlju (osijek031.com)

Veliko zanimanje škola za eTwinning projekt "Me, Myself & I"​ (skole.hr)

U projektu koji je osmislilo dvoje Slavonaca sudjeluje osam europskih zemalja (SIB.hr)

Veliko zanimanje škola iz Slavonije i Baranje za međunarodni projekt o mentalnom zdravlju​ (baranjainfo.com)