Obavijest učenicima i roditeljima
Autor: Administrator , 17. 3. 2020.

Od srijede, 18. ožujka 2020. godine, učenici predmetne nastave izvršavaju zadatke online pomoću aplikacije Microsoft Teams prema uobičajenom rasporedu sati. To znači da u danu imate predmete kao kada ste inače dolazili u školu.

Molimo vas da redovito pratite upute učitelja u vašim grupama i virtualnim učionicima te da u zadanom roku izvršavate svoje zadaće. Također, učitelji će vam napisati za koje predmete i kada trebate pratiti Sportsku televiziju. U tom slučaju za svaki sljedeći dan što je na programu možete unaprijed vidjeti na stranicima Ministarstva, znanosti i obrazovanja. Ako ste neku emisiju propustili, možete je kasnije pogledati na YouTube kanalu Škola za život.

Učitelji razredne nastave roditeljima će sve pojasniti putem virtualnih grupa.

Sretno svima!