Daj svoj doprinos za bolji internet

Međunarodni dan sigurnijeg interneta obilježen je u našoj školi pod motom "Daj svoj doprinos za bolji internet".

Tijekom prošlog tjedna učenici su se imali prilike podsjetiti, ali i naučiti nešto novo o tome kako koristiti moderne tehnologije na siguran i odgovoran način. Neizbježna tema na satu informatike kod učitelja Gorana Podunavca bila je nasilje i govor mržnje na internetu.

Osim predavanja, učenici 7.b razreda sudjelovali su i u radionici koju je osmislila psihologinja Marija Novoselić tijekom koje su razgovarali o pravilima lijepog ponašanja na internetu te izradili edukativni plakat.

Više fotografija pogledajte OVDJE!