Nova mrežna stranica Osnovne škole Drenje

Datum objave: 30. rujna 2024.

S ponosom vas obavještavamo da je 30. rujna 2024. službeno pokrenuta osvježena mrežna stranica Osnovne škole Drenje.

Naša nova mrežna stranica donosi moderan dizajn, jednostavnu navigaciju i korisne informacija za učenike, roditelje, učitelje, stručne suradnike, lokalnu zajednicu i ostale zainteresirane korisnike interneta.

Na stranici možete pronaći najnovije vijesti, školski raspored, obavijesti, galerije s fotografijama školskih događanja, jelovnik te mnoge druge sadržaje koji će vam olakšati svakodnevno praćenje školskih aktivnosti.

Cilj nam je omogućiti bolju komunikaciju i brži pristup važnim informacijama za sve članove naše školske zajednice.

Pozivamo vas da posjetite našu novu stranicu i istražite sve njezine funkcionalnosti!

Darko Čota, ravnatelj Osnovne škole Drenje

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content