ponedjeljak: 7.30-13.30
srijeda: 7.30-13.30
četvrtak: 8.20-14.20
petak: 7.30-13.30

"Čovjek koji ne čita dobre knjige nije ni u kakvoj prednosti pred čovjekom koji ne zna čitati."

Mark Twain

Imamo li knjigu koju tražite? Kliknite OVDJE kako biste provjerili.

Pri otvaranju našeg kataloga upišite naslov ili autora djela.

U školskoj knjižnici možete:

POSUĐIVATI KNJIGE

ČITATI ČASOPISE

IGRATI DRUŠTVENE IGRE

ISTRAŽIVATI NA RAČUNALIMA

SUDJELOVATI U RAZLIČITIM RADIONICAMA

POHAĐATI IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI

Sve su knjige za lektiru posuđene!? Nema problema, na inicijativu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta lektire su dostupne na ovoj poveznici. Za pristup sadržaju trebate se prijaviti svojim AAI@EduHR elektroničkim identitetom. Ako ne znate koja je vaša korisnička oznaka ili zaporka, obratite mi se pa ću vam rado pomoći oko toga.

Dobili ste temu za referat i ne znate odakle početi!? Niste sigurni je li ono što ste pronašli pretraživanjem Interneta točno!? Za sve ima rješenje. Ne guglajte – pitajte knjižnjičare. Stranica je to na kojoj možete saznati odgovore, ili potrebnu literaturu kako bi došli do istih, na sva pitanja koja vas muče. Stoga pitajte knjižnjičare sve što vas zanima!

Knjižnicu Osnovne škole Drenje vodi stručna suradnica – školska knjižničarka VLATKA ŠTRK.

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content