Razgovor sa šumarom
Autor: Administrator , 15. 9. 2011.

Učenici Područne škole Slatinik toplo su pozdravili gospodina Martina Đaića koji ih je posjetio kako bi im objasnio svoje zanimanje. Uz duhovito prepričavanje događaja iz šume, iskustva iz susreta s diviljim životinjama i anegdote iz šumskih zavrzlama nasmijao je prisutne učenike, a ujedno ih i educirao što to sve šumar radi. Susret je prošao  u ugodnom ozračju, a razgovor sa šumarom pročitajte pod opširnije.

goste smo pozvali šumara te mu postavili nekoliko pitanja. Tako smo saznali sve ono što nas je zanimalo o šumama. Saznali smo da je za obavljanje ovog posla potrebno puno znanja, iskustva ali i velika ljubav prema prirodi.

RAZGOVOR SA ŠUMAROM MOŽETE PROČITATI OVDJE!

Nakon poučnog razgovora s našim gostom, želimo i mi postati mali šumari i čuvati šumu te na taj način učiniti našu planetu čistijom i zelenijom!

Priloženi dokumenti:
RAZGOVOR_SA_SUMAROM.pdf (323.66 KB)