Čitamo mi, u obitelji svi
Autor: Vlatka Štrk, 13. 11. 2015.

Ove se godine i naša škola uključila u projekt Čitamo mi, u obitelji svi, a pod vodstvom psihologinje Marije Novoselić i knjižničarke Vlatke Štrk. Projekt obuhvaća učenike trećeg i četvrtog razreda OŠ Drenje, a sve s ciljem podizanja svijesti o važnosti osnovne vještine – čitanja.

Učenici na pet dana (od petka do srijede) udomljavaju ruksak s pomno odabranim naslovima kako bi svi članovi obitelji svakoga dana mogli posegnuti za njima te u krugu obitelji pročitati, prokomentirati ili pak zaigrati neku od igara koje su se smjestile u našim naprtnjačama.

Danas su naši ruksaci krenuli na prvo putovanje, u prvu obitelj i svima želimo puuuuno dobre zabave i pročitanih naslova. O projektu detaljnije možete pročitati ovdje.