Škola u prirodi - šest dana u Orahovici
Autor: Administrator , 13. 10. 2015.

U srcu prirode, samo nekoliko stotina metara od središta Orahovice nalazi se Centar za edukaciju Orahovica, osječkog Crvenog križa, u kojem su naši učenici 3. i 4. razreda boravili šest dana.

Program Škole u prirodi sastojao se od terenske i učioničke nastave pod vodstvom učiteljica Sanje Karačonji Pataki i Željane Petrović, ali i od obuke neplivača, radionica Crvenog križa, sportskih igara te obilaska i upoznavanja grada (vodenica, stara lokomotiva Ćiro, jezero, muzej, odlazak u disco...).

Učenici su stekli nova prijateljstva i dobro se zabavili, a u to se možete uvjeriti ukoliko pogledate više fotografija.