Učenici razredne nastave posjetili Osijek
Autor: Administrator , 2. 6. 2015.

Učenici razredne nastave posjetili su Osijek. Posjet slavonskoj metropoli započeo je u Cinestaru gdje su pogledali 3D animirani film Spužva Bob na suhom.

Tijekom razgledavanja grada obišli su najstariji dio grada - Tvrđu, a nakon toga uslijedila je šetnja Promenadom sve do samog centra grada i Trga Ante Starčevića gdje su posjetili crkvu sv. Petra i Pavla.

Ugodna vožnja kompom na lijevu obalu Drave dovela ih je do zoološkog vrta. Njihovu najveću pažnju plijenile su jedine žirafe u Hrvatskoj - braća Edgara i Johan. (Više fotografija možete pogledati OVDJE.)

Umorni, ali puni lijepih dojmova u večernjim satima svi su se sretni vratili svojim kućama.