Mala umjetnička djela učenika iz Mandićevca
Autor: Administrator , 28. 3. 2015.

Uskrs je blagdan života i plodnosti, stoga su njegovi tradicionalni simboli zečići, pilići i pisanice. Pisanice ili 'farbana' jaja naši učenici prvog razreda iz Područnog odjela Mandićevac ukrasili su na jedan malo drugačiji, netradicionalan način. Naime, oni su poželjeli 'mramorni' efekt na pisanicama, a kako su ga s lakoćom dobili možete provjeriti u našoj fotogaleriji. Osim toga, svakako pogledajte i na koji su način ostali učenici iz Mandićevca,  uz pomoć učiteljica Lucije Tomić i Rebeke Hausman, izradili unikatne uskrsne čestitke te nam još jednom pokazali koliko su kreativni.

Web novinari