Tjedan psihologije u našoj školi
Autor: Administrator , 24. 2. 2015.

Povodom 8. Tjedna psihologije u Hrvatskoj, koji se obilježavao od 16. do 22. ovog mjeseca u našoj školi psihologinja Marija Novoselić održala je radionicu „Upoznajmo svoje vještine“ s učenicima 3. i 4. razreda matične škole i PŠ Slatinik. Na radionici su učenici trebali prepoznali svoje dobre osobine i sposobnosti te razlikovati osobe niskog i visokog samopouzdanja. Uz to, zanimljiv trenutak bio je kada su jedni druge trebali pohvaliti.

U obilježavanje Tjedna bili su uključeni i predškolci u radionici „Igre za razvoj finih motoričkih vještina“ u kojoj su obuhvaćene igre i aktivnosti za poticanje razvoja grafomotorike.

Psihologinja je i uredila školski pano u svrhu informiranja djece i roditelja o aktivnostima školskog psihologa te su izrađeni letci s različitim temama.

Tjedan psihologije u našoj školi zaokružen je otvorenim vratima školske psihologinje. Cilj je bio približiti ulogu psihologa roditeljima i svim zainteresiranima.

Više fotografija pogledajte u našoj fotogaleriji.