Kako iskoristiti ljetne praznike?
Autor: Administrator , 3. 7. 2014.

Jeste li možda razmišljali da ljetne praznike iskoristite korisno, aktivno, kreativno i u društvu svojih vršnjaka, kroz igru i zabavu? Ukoliko je vaš odgovor da, možda Zemlja bez granica nudi baš ono što najviše trebate.

Riječ je o međunarodnoj manifestaciji koja se održava krajem kolovoza svake godine u Osijeku. U svijetu kreativnosti i mašte djecu i mlade inozemni i domaći umjetnici uče raznim umjetničkim vještinama u sklopu šestodnevnih radionica.

Ukoliko nemate planova u to vrijeme, a roditelji su vas u mogućnosti odvesti u Osijek, preporučujem vam da se prijavite ili barem jedan dan dođete i pogledate što ostala djeca zabavno tamo uče i rade. Znam za neke učenike koji već sudjelovali i njihova iskustva su pozitivna.

Na internetskim stranicama manifestacije pogledajte popis svih radionica i igraonica. Tko zna, možda se i sretnemo! :-)

Učitelj informatike