Eko-Projektanti razgovarali s načelnikom Općine Drenje
Autor: Benjamin Krivošić, 29. 5. 2014.

"Eko-Projektanti", ekološki tim mladih entuzijasta naše škole, čiji će zajednički rad idući tjedan u Rumunjskoj sudjelovati na završnom natjecanju međunarodnog projekta "Europskih škola za živući planet" (ESFALP - European Schools for a Living Planet") želio je saznati koliki utjecaj na okoliš ima uporaba pesticida na području Općine Drenje te na koje se sve načine Općina brine za očuvanje kvalitete života stanovništva naše zajednice. Upitnik su proslijedili našem načelniku, gospodinu Slavku Dešiću, koji se ljubazno odazvao na poziv za sudjelovanje i odgovorio im na njihova pitanja.

Pod opširnije pročitajte njihov mali-veliki intervju.

Priloženi dokumenti:
Mali_ekoloski_upitnik.docx (18.24 KB)