Dan sjećanja na žrtvu Vukovara
Autor: Aneta Orešković Buljan, 18. 11. 2013.

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara obilježava se 18. studenoga, na taj datum prije dvadeset i dvije godine pao je grad Vukovar. U spomen na sve poginule i nestale, u našoj školi zapalili smo svijeću te smo nakon velikog odmora pročitali Priču o gradu Siniše Glavaševića, novinara Hrvatskog radija - Radija Vukovar,  koju je napisao 16. studenoga 1991., dva dana prije pada Vukovara. Nakon što smo pogledali prezentaciju o Vukovaru, upoznali smo se s Knjigom sjećanja u kojoj se nalaze fotografije naših bivših i sadašnjih učenika iz vremena kada su oni sa svojim učiteljima posjetili Vukovar.

Priloženi dokumenti:
Vukovar.pptx (1.32 MB)