Autor: Valerija Korajac, 4. 6. 2013.

Dana 31. svibnja učenici predmetne nastave i učitelji Osnovne škole Drenje tradicionalno su proslavili Dan škole, ali već drugu godinu zaredom u Gorjanima. I ove smo godine imali pobjednike u različitim sportskim aktivnostima, ali s obzirom na uloženi trud i zabavu, pobjednici su svi. Nakon kratkog monloga učenice Ive Hanuljak iz 5.b razreda, ravnatelj škole Darko Čota čestitao je i uručio nagrade učenicima koji su nas uspješno predstavljali na različitim natjecanjima i doprinijeli da se dobar glas o našoj školi daleko čuje. Veselimo se novom Danu škole sljedeće godine kada ćemo svi zajedno uživati u novoizgrađenoj školi u Drenju. Fotografije pogledajte u našoj fotogaleriji ili jednostavno kliknite OVDJE.