Znate li tko je u Vijeću učenika naše škole?
Autor: Administrator , 9. 5. 2012.

U našoj školi postoji Vijeće učenika koje čine predsjednici svih razrednih odjela. Radom Vijeća rukovodi predsjednik. Vijeće učenika razmatra pitanja značajna za rad učenika u školi. Vijeće učenika radi na sjednicama koje se sazivaju po potrebi. Član Vijeća učenika bira se na vrijeme od jedne školske godine i može biti ponovno izabran. Na slici možete vidjeti dio predstavnika Vijeća učenika od petog do osmog razreda koje smo uslikali za našu web stranicu, te smo ih tom prigodom opet okupili na jednom mjestu - iako se oni svi zajedno okupljaju na sastancima s predstavnicima učenika razredne nastave!