Natječaj za posao!
Autor: Božidar Ivić, 11. 10. 2011.

Pod opširnije možete saznati više o natječaju za popunu radnog mjesta učitelja/učiteljice biologije i kemije.

Osnovna škola Drenje, Drenje, raspisuje

N  A  T  J  E  Č  A  J

za popunu radnog mjesta

učitelja/ice biologije i kemije, 1 izvršitelj na neodređeno, puno radno vrijeme.

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, te Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu.

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti dokaz o stečenoj stručnoj spremi, presliku domovnice, dokaz o nepostojanju zakonskih zapreka za zasnivanje radnog odnosa u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i kratak životopis.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom slati na adresu:

Osnovna škola Drenje, Drenje, 31418 Ljudevita Gaja 28.

Drenje, 11. listopada 2011.