Ljetni praznici :-)
Autor: Administrator , 15. 6. 2011.

Zadnji dan odlaska u školu, zadnji dan domaćih zadaća i ranih ustajanja. Zadnji dan prije početka onoga što većina učenika, a i učitelja čeka predugo. Napokon su stigli praznici za sve nas! Nadamo se da su svi školarci završili sa željenim uspjehom, a onima koji ipak nisu želimo da što bezbolnije prođu sve naredne dane u kojima se moraju iskazati. Iskoristite ovo ljeto na najbolji mogući način, a u slučaju dosade navratite na web stranicu naše škole i zaplivajte u moru zabavnih sadržaja. I za kraj, slobodno nam pišite na e-mail adresu osdrenje@gmail.com ili nas pratite na Facebook stranici naše škole.