Podjela svjedodžbi i učeničkih knjižica
Autor: Darko Čota, 9. 6. 2011.

Bliži se kraju još jedna nastavna godina. Svim učenicima koji će uspješno završiti razred želimo ugodno i korisno provedene ljetne praznike, a učenicima osmih razreda uspješan upis željenog zanimanja i nastavak školovanja. Uz ove čestitke imamo i nekoliko važnih obavijesti za Vas i za naše učenike.

Podjela UČENIČKIH KNJIŽICA za učenike od 1. do 4. razreda naše škole obavit će se u ponedjeljak, 27. lipnja 2011. godine u 10 sati. Podjelu organiziraju učitelji u Osnovnoj školi Drenje te u svim ostalim područnim školama.

Podjela SVJEDOŽBI za učenike 8. razreda naše škole obavit će se u četvrtak, 30. lipnja 2011. godine u 9 sati.

Podjela SVJEDODŽBI za učenike 5., 6. i 7. razreda naše škole obavit će se u ponedjeljak, 4. srpnja 2011. godine u 9 sati.

POPRAVNI ISPITI (1. rok) održat će se u ponedjeljak i utorak, 20. i 21. lipnja 2011. godine s početkom u 9 sati.