HAK u Osnovnoj školi Drenje
Autor: BARBARA BUŠIĆ, 12. 4. 2022.

Učenici razredne i predmetne nastave pratili su predavanje o odgovornom ponašanju ljudi u prometu.

Predavanje su održale predavačice iz Hrvatskog autokluba u utorak 5. travnja 2022. u Osnovnoj školi Drenje. Cijelo predavanje je bilo prilagođeno i atraktivno učenicima te su svi aktivno sudjelovali u njemu. Osnovna pravila o sigurnosti čovjeka u prometu demonstrirana su uz puno primjera. Predočene su svakodnevne opasnosti koje nam prijete u prometu. Predavanje se temeljilo na prometnim pravilima, a naglasak je bio na odgovornosti i sigurnosti čovjeka u prometa.

Za učenike je ovo bilo edukativno te su pokazali iznimno znanje o onomu što smiju i što ne smiju raditi u prometu i na cesti.

Na kraju predavanja učenicima su podjeljene bojanke koje su tematski povezane s predavanjem. Više fotografija pogledajte OVDJE!