Predstavljanje putopisnog stripa Mzungu Luka
Autor: Vlatka Štrk, 10. 2. 2022.

U ponedjeljak, 7. veljače, u organizaciji OŠ Đakovački Selci sudjelovali smo u online predstavljanju putopisnog stripa Mzungu Luka. Kako, zašto i na koji način je nastala ova suradnja, saznali smo od prijatelja i predavača Luke Pejića i Domagoja Rapčaka. Na druženju je bilo 96 sudionika te se planirano vrijeme od 60 min, uslijed pitanja i zainteresiranosti prisutnih, ali i strpljivosti predavača, produžilo.

Uz organizatore (OŠ Đakovački Selci) i našu školu, predstavljanju su prisustvovale još dvije škole: OŠ Luka Botić Viškovci te OŠ S. S. Kranjčević Levanjska Varoš. Ovo druženje nastavak je suradnje četiriju škola povezanih u skupinu Zajedno smo jači (bolji) s ciljem podizanja kvalitete školskih kurikuluma.

Želite li nešto više saznati o Tanzaniji, stripu i Mzungzu Luki kliknite na ovu poveznicu