Priča jesenskog šešira
Autor: Mihaela Topić, 26. 10. 2021.

Učenici petih razreda sudjelovali su u projektu pod nazivom "Priča jesenskog šešira." U uvodnom satu učiteljica Mihaela Topić objasnila im je faze projekta i način vrednovanja. Njihov je zadatak bio prikupiti jesenske plodove, a zatim ukrasiti šešir. Bilo je tu lišća, tikvica, kukuruza, kestenja, šipka, oraha, lješnjaka, luka, paprike... Svatko je svom šeširu nadjenuo ime te su smislili priču koju su ispričali svojim prijateljima u razredu. Učenici su bili vrlo originalni i kreativni, a neki su se okušali i u digitalnim alatima pa su spojili tekst i svoju fotografiju. Fotografije i videozapise pogledajte OVDJE!