Budi siguran!
Autor: Administrator , 10. 4. 2011.

Projekt zaštite djece od opasnosti interneta i mobitela BUDI SIGURAN! pokrenut je povodom Svjetskog dana informacijskog društva koji se ove godine obilježavao pod sloganom ''Zaštitimo djecu od kibernetskog nasilja''. U sklopu projekta Budi siguran! napravljena je mrežna stranica s kratkim uputama i savjetima o sigurnijem korištenju interneta za najmlađe koje možete pročitati OVDJE. Svrha ovog projekta je podizanje razine svijesti djece, roditelja i šire javnosti o opasnostima interneta i mobitela te o potrebi sigurnog korištenja ovih suvremenih komunikacijskih sredstava, a u cilju izbjegavanja elektroničkog nasilja.

Izvor: http://www.e-hrvatska.hr/budisiguran/zanajmladje.html