Nacionala oznaka kvalitete za projekt Pet koraka do istine
Autor: Administrator , 8. 10. 2021.

Drugo obrazovno razdoblje u školskoj godini 2020./2021. prošlo je u znaku eTwinningovog projekta Pet koraka do istine u kojem su učenici Osnovne škole Drenje sudjelovali sa svojim vršnajacima iz Hrvatske i Srbije. Ideja za projekt je nastala za vrijeme prvog lockdowna kada smo organizirali istoimeno predavanje putem Zoom aplikacije.

Povezali smo aktivnosti za Dan sigurnijeg interneta i Dane medijske pismenosti, a škole partneri su prepoznale zašto je važno naučiti vrednovati i kritički analizirati različite medijske sadržaje te smo se zajedničkim snagama upustili u korisno suradničko učenje.

Marljiv rad učenika 6., 7. i 8. razreda nagrađen je nacionalnom oznakom kvalitete, a za to su zaslužni i njihovi učitelji koji su osmislili projektne aktivnosti - učiteljica hrvatskog jezika Evica Dernej i učitelji informatike Marko Berberović i Goran Podunavac. Čestitamo svima!