Za Dan učitelja nagrađen je naš učitelj informatike Goran Podunavac
Autor: Administrator , 7. 10. 2021.

Na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima, Povjerenstvo za nagrađivanje najuspješnijih odgojno-obrazovnih radnika izabralo je 511 najuspješnijih djelatnika u području obrazovanja u školskoj godini 2020./2021.

Među njima je i naš učitelj informatike Goran Podunavac.

S obzirom na epidemiološku situaciju, i ove je godine održana virtualna dodjela nagrada na kojoj se nagrađenima obratio ministar znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Radovan Fuchs čestitavši im na trudu i profesionalnosti u radu s učenicima.

Ponosni smo na našeg učitelja, koji je uvijek spreman pomoći.

Dragi učitelju,

čestitamo Vam od srca! Među 511 najboljih hrvatskih učitelja za nas učenike Vi ste prvi i najbolji!

Web novinari Osnovne škole Drenje