Obavijest učenicima i roditeljima
Autor: Darko Čota, 3. 9. 2021.

Poštovani roditelji učenika Osnovne škole Drenje, dragi učenici,

Nastava počinje u ponedjeljak, 6. rujna 2021. i odvijat će se u jednoj smjeni.

Početak nastave u područnim školama je u 8 sati. Nastava za učenike predmetne nastave od 5. do 8. razreda počinje u 7:30h. Nastava za učenike od 1. do 4. razreda u matičnoj školi u Drenju počinje u 8:15h.

Učenici će preuzeti udžbenike za ovu školsku godinu prvog dana nastave.

Roditelji učenika 1. razreda mogu slobodno dopratiti djecu u školu.

Detaljnije informacije o organizaciji nastave, raspored sati, školska kuhinja i ostalo, učenici će dobiti prvi dan nastave.

Prijevoz učenika u matičnu školu odvijat će se kao i do sada posebnim autobusnim linijama uz pridržavanje propisanih uvjeta (obveza nošenja maske za vrijeme vožnje).

Učenici predmetne nastave autobus za Drenje čekaju u svojem mjestu prema sljedećem rasporedu:

• Preslatinci 6:40, Kućanci 6:43, Slatinik 6:55
  • Pridvorje 7:10, Mandićevac 7:15
  • Potnjani 6:50, Bračevci 6:55, Paljevina 7:00

Radujemo se našem susretu te svim učenicima, roditeljima i djelatnicima škole želimo uspješan početak nove školske i nastavne godine.

Ravnatelj Darko Čota