Nagrada našoj učenici na natječaju Mali vezovi za najbolje likovne radove djece
Autor: Administrator , 22. 6. 2021.

U sklopu Đakovačkih vezova, Organizacijski odbor Malih vezova otvorio je likovni natječaj za djecu predškolske dobi te mlađe i starije osnovnoškolske dobi.

Tema natječaja bila je "Portret šokačke obitelji". Učenica prvog razreda PŠ Slatinik Drenjski Matea Matanovac tehnikom laviranog tuša, promatranjem fotografije, nacrtala je pokojne sumještane Terzu i Stipu Andrić. Čestitamo Matei na osvojenoj prvoj nagradi i njezinoj mentorici Željki Rossi.

Pristigli radovi učenika nalaze se u izlogu đakovačke Kuće Reicshmann i mogu se pogledati do kraja Vezova. Izlog također krase papirnate lutke Šokica i Šokaca koje su izradili Damian Mudrinić, Lana Sušić, Viktorija Zorbas, Matea i Mateo Matanovac.

Više fotografija pogledajte OVDJE.