Slavimo uspjehe naših bivših učenika: Matej Brkić državni prvak!
Autor: Administrator , 14. 5. 2021.

Jučer je u Zagrebu na Velesajmu završeno Državno natjecanje učenika srednjih strukovnih škola Worldskills 2021. Natjecanje se održavalo od 11. do 13. svibnja 2021. kroz zahtjevne natjecateljske module.

Najbolji rezultat na natjecanju iz redova Srednje strukovne škola Antuna Horvata postigao je Matej Brkić, koji je u disciplini Agro osvojio prvo mjesto i titulu državnog prvaka. Mentorica mu je bila Jadranka Mergeduš.

Čestitamo našem Mateju i njegovoj mentorici! Ponosni smo na našega Mateja i sve naše bivše učenike, koji vole svoje buduće zanimanje, marljivo rade i nikada ne odustaju! Matej, želimo ti uspješno daljnje školovanje i slijedi svoje ambicije!