Županijsko natjecanje iz Geografije
Autor: Darko Čota, 31. 3. 2021.

U utorak su objavljeni rezultati županijskog natjecanja iz Geografije na kojem je boje naše škole branilo troje učenika.

Luka Zorbas i Lea Grgović, učenici osmog i šestog razreda, ove godine su se po prvi put okušali u natjecanjima iz Geografije. Bez većih poteškoća su se kvalificirali na županijsku razinu, gdje su velikoj i jakoj konkurenciji postigli dobre rezultate. Luka je zauzeo 11., a Lea 28. mjesto.

Učenik sedmog razreda, Alen Matanovac, dobro je poznato ime na natjecanjima iz Geografije. I ove godine je pokazao jako dobro znanje i zauzeo izvrsno 8. mjesto u Osječko-baranjskoj županiji.

Čestitamo našim mladim geografima i njihovoj mentorici Mariji Pešić!

Izvor: http://os-mladost-os.skole.hr/?news_hk=1&news_id=1680&mshow=1611#mod_news