Međunarodni dan darivanja knjiga
Autor: Lucija Tomić, Rebeka Hausman, 19. 2. 2020.

Učenici razredne nastave PŠ Mandićevac proslavili su Valentinovo na nezaboravan način, integriranim radnim danom. Vrhunac dana bio je posjet knjižničara Gradske i sveučilišne knjižnica Osijek. Osim što 14. veljače obilježavamo Valentinovo tog dana je i Međunarodni dan darivanja knjiga. Ostvarivši sjajnu suradnju s knjižnicom djeca su bez daha slušala priču književnice Dubravke  Pađen-Farkaš u interpretaciji gospođe knjižničarke Melite. Tom prigodom gosti su darivali našu školu divnom donacijom knjiga koju će učenici moći svakodnevno koristiti. Učenici su im zahvalili pjesmom i zahvalnicom koja će krasiti zidove GISKO-a u Osijeku. Sve doživljaje i emocije te likovne radove učenika možete pogledati u galeriji.