Obavijest za učitelje: Aplikacija za odabir udžbenika za školsku godinu 2019./2020.
Autor: Darko Čota, 18. 6. 2019.

Aplikaciji za odabir udžbenika možete pristupiti na mrežnoj stranici udzbenici.skole.hr Prijava se vrši pomoću AAI@Edu.Hr korisničkih podataka.

Svakako prije početka glasanja preuzmite i proučite upute u PDF formatu vezane uz odabir udžbenika.

Odabir udžbenika je moguć do 21. lipnja 2019. u 17 sati.

Podsjećamo da udžbenike biraju sljedeći učitelji:

1. učitelji razredne nastave koji će biti razrednici 1. razredima u školskoj godini 2019./2020. Učitelji razredne nastave biraju udžbenike za nastavne predmete: Hrvatski jezik, Matematika i Priroda i društvo

2. nastavnici predmetne nastave u osnovnoj školi, bez obzira na razred kojemu će predavati u školskoj godini 2019./2020. biraju udžbenike kao dio aktiva za nastavne predmete koje predaju. Udžbenici se biraju za: 1. razred (strani jezik, vjeronauk), 5. razred (za nastavne predmete koji postoje u katalogu), 7. razred (Biologija, Fizika, Kemija).