Plesom, pjesmom i nagradama obilježen Dan škole
Autor: Dora Živković, 6. 6. 2019.

Svečanim programom u Osnovnoj školi Drenje 31. svibnja 2019. obilježen je Dan škole.

Na početku programa ravnatelj Darko Čota pozdravio je sve prisutne i posebno istaknuo najuspješnije učenike. Učenicima koji su sudjelovali na ovogodišnjim županijskim natjecanjima uručene su nagrade za njihov uspjeh i trud.

Dobro uvježbana plesna skupina uz latinoameričke zvukove pobudila je zanimanje publike i sve je pomalo rasplesala. Osim koreografije na kolumbijski hit Love u izvedbi Sebastiana Yatre, kasnije su izveli još jedan izvrstan ples poznat kao Columbiana.

Učenici razredne nastave oduševili su sve poučnim eko igrokazom o važnosti pravilnog razvrstavanja otpada.

Navijačka groznica zahvatila je akavce i bekavce, koji su strastveno bodrili svoje prijatelje i prijateljice, za vrijeme nogometnih utakmica.  Navijači akavaca su uzbuđeno skakali sa šuškavcima i dobro uočenim plakatom dok su bodrili svoje timove. Navijači bekavaca su koristili trubu da bi izrazili svoju uzbuđenost i sreću svaki put kada bi pao gol.

Još jedan Dan škole pokazao je koliko su svi ponosni uspjesima najboljih učenika i koliko vole zajedničko druženje i igru. Više fotografija možete pogledati OVDJE.