Maskenbal u Kućancima Đakovačkim
Autor: Aneta Orešković Buljan, 27. 2. 2019.

Učiteljica i učenici PO Kućanci ugostili su učenike i učiteljice razredne nastave OŠ Drenje organiziravši zajednički Bal pod maskama.

Vesela družina princeza, gusara, pčelara, kauboja, bubamara, vojnika, vještica, likova iz crtića provela je nazaboravan dan. Uz glazbu, sudjelovanje u Talent showu, plesu s balonima i mnogim drugim aktivnostima, učenici su pokazali svoje vještine glume, plesa, pjevanja. Uživali smo u druženju, veselju i igri.  Svi znamo da pokladno vrijeme ne može proći bez krafni. Za taj slatki dio zahvaljujemo baki učenika iz Kućanaca koja nas je iznenadila, obradovala i počastila ovom tradicijskom slasticom! Nadamo se kako će i ovo naše druženje postati tradicija!

Više fotografija možete pogledati ovdje!