Klikeraj radionica u Slatiniku Drenjskom
Autor: Vlatka Štrk, 20. 2. 2019.

I ovoga smo utorka, baš kao i prošloga, održali radionicu u Slatiniku Drenjskom u sklopu projekta udruge Klikeraj „Veliki potencijal male zajednice“. Radionicama se potiču kritičko mišljenje, emocionalne kompetencije i socijalne vještine.

S darovitim učenicima četvrtoga razreda (njih četvero) progovorili smo o činjenicama, stavovima, ali i o donošenju odluka. Razgovor, razmišljanje, radni listići i glinamol poslužili su nam kao baza za učenje i produbljivanje svijesti o svakodnevnim stvarima i njihovom drugačijem viđenju.

Ponosni smo što je, od svega 10 slavonskih škola, i naša škola dobila priliku osposobiti djelatnice stručne službe i učiteljicu razredne nastave za provođenje pomno osmišljenih radionica. Više fotografija pogledajte ovdje.