Učenicima dodijeljene poticajne nagrade
Autor: Administrator , 1. 10. 2018.

U četvrtak 27. rujna 2018. godine u Karlovcu, gradu na četiri rijeke, učenice naše škole primili su poticajnu nagradu za sudjelovanje na državnom natječaju udruge KAlibra „Moja prva knjiga“.

Podsjećamo da je na natječaju sudjelovalo četvero učenika (Ivana Brkić, Marko Filaković, Petra Petanjak i Beata Posavac) od koji je troje nagrađeno (Ivana Brkić, Marko Filaković i Beata Posavac).

U pratnji ravnatelja Darka Čote i školske knjižničarke Vlatke Štrk učenice su preuzele priznanja te se pažljivo poslušale savjete stručnjakinja kako bi sljedeće godine radovi bili još bolji i uspješniji.

Važno je napomenuti kako je ove godine na adresu organizatora pristiglo 726 slikovnica pod mentorstvom 249 mentora i mentorica iz 181 osnovne škole iz svih dijelova Republike Hrvatske.

Našim učenicima čestitamo i uvjereni smo kako će im ovo biti poticaj u daljnjem radu i stvaralaštvu, jer naša knjižničarka Vlatka iznova pronađe način kako motivirati učenike i uključiti ih u ovakve projekte.