Školski vrt za pet u PŠ Mandićevac
Autor: Administrator , 4. 6. 2018.

Iako je priča o školskom vrtu u Mandićevcu započela prije neku godinu, vrijedne ruke učenika doprinijele su da osim cvijeća u vrtu također možemo naći ljekovito i začinsko bilje te razne vrste drveća i grmlja.

Sa svojim učiteljicama Lucijom Tomić i Martinom Kokorić, učenici od 1. do 4. razreda osim što marljivo sade, provode i razna istraživanja koja su im potrebna za nastavu prirode i društva.

Uz redovito održavanje vrta tijekom cijele godine, tu su još neizostavni poslovi rezidbe, okopavanja i prihrane.

Ovih dana na sveopće zadovoljstvo zasladili su se vlastitim trešnjama i to ni manje ni više nego odmarajući pokraj vlastitog jezera. Više fotografija pogledajte OVDJE.