Beata, Ivana i Marko nagrađeni za svoje priče!
Autor: Administrator , 25. 5. 2018.

I ove su školske godine učenici naše škole sudjelovali u likovno-literarnom natječaju“ Moja prva knjiga“ .

Natječaj se sastoji u pisanja i ilustriranja vlastite priče, a na ovogodišnjem 14. natječaju od pristiglih 726 slikovnica iz 181 osnovne škole iz svih dijelova Republike Hrvatske našle su se i četiri slikovnice naših učenika.

Učenicima čestitamo na uloženom trudu, vremenu i kreativnosti, a s ponosom moramo istaknuti kako su tri slikovnice ujedno i nagrađene poticajnom nagradom: slikovnica Božićna bajka (Beata Posavac, 7.b), Mladost i starost, ruku pod ruku (Ivana Brkić, 7.a) te Životinjari (Marko Filaković, 8.b).

Također, čestitamo i našoj knjižničarki Vlatki Štrk koja motivira učenike da se uključe u ovakve projekte.

Završna svečanost natječaja Moja prva knjiga za 2018. godinu i uručenje nagrada održat će se 27. rujna 2018. u Karlovcu, a nagrađene slikovnice bit će na web stranici nakon preuzimanja.