REZULTATI ANKETE: Koliko su učenici zadovoljni školskom kuhinjom?
Autor: Aneta Orešković Buljan, 15. 2. 2018.

Početkom ove školske godine uveli smo kuhani obrok u našu školu. Budući da se početkom drugog polugodišta kuhani obrok proširuje i na sve područne odjele, zanimalo nas je kako učenici ocjenjuju jela koja im naša vrijedna kuharica Valentina priprema svaki dan.

Učenici, njih 97, ispunilo je anketu. Ocjenjivali su 17 jela ocjenama od 1 do 5.

S velikim zadovoljstvom možemo potvrditi da su jela jako dobro prihvaćena i da nam je prosječna ocjena visokih 3,92. Među najbolje ocjenjenim jelima nalaze se: tjestenina bolognese, ćufte u umaku s krumpir pireom, griz s čokoladom, pileći rižoto te pahuljice s mlijekom i 100% domaći sok od jabuke.

Svi komentari, želje, prijedlozi ili primjedbe koje su učenici napisali proslijeđeni su školskoj kuharici. Želje su raznolike: cedevita, palačinke, muffine s čokoladom, nutella namaz, lazanje, juha od rajčice, vruća juha s mrkvom, pita krumpiruša, sarma, kobasica, kulen i šunka, pizza, ćevapi, pečene kobasice, pečena riba.... Neke su nas želje nasmijale, no neke će biti i uvedene u ponudu kuhinje.

Priloženi dokumenti:
Anketa.xlsx (13.00 KB)