PRIJAVI SE: Europski kviz o novcu
Autor: Administrator , 14. 2. 2018.

Hrvatska udruga banaka u suradnji s Institutom za financijsku pismenost Štedopis i uz podršku Agencije za odgoj i obrazovanje Republike Hrvatske ove godine uoči Europskog tjedna novca organizira „Europski kviz o novcu“ (eng. European Money Quiz), online natjecanje za timove učenika od 13 do 15 godina.

Riječ je o projektu Europske bankovne federacije koji učenjem i pripremama za kviz želi poboljšati financijsku pismenost djece diljem Europe. Spaja online učenje o osobnim financijama i natjecanje svih prijavljenih timova, iz različitih učionica u isto vrijeme.​

Iz naše škole mogu sudjelovati učenici 7. i 8. razreda i ovim putem pozivamo ih da se jave učitelju informatike Goranu Podunavcu ili školskoj knjižničarki Vlatki Štrk.