Naše poruke mira i nenasilja
Autor: Administrator , 5. 10. 2017.

Povodom Međunarodnog dana nenasilja koji se svake godine obilježava 2. listopada, stručna služba škole došla je na ideju uređenja školskih stepenica s ciljem afirmacije pozitivnog i poželjnog ponašanja subliminalnim porukama koje će učenici svakodnevno uočavati krećući se prostorom škole.

Učenici su dobro reagirali na ovakav pristup, a pozitivne poruke i vesele boje doprinose i ugodnijem interijeru.

Više saznajte pod opširnije.

Pedagoginja, psihologinja i knjižničarka održale su i radionice za učenike 7., 6. te 1. i 2. razreda u kojima se različitim aktivnostima, porukama i crtežima nastojalo osvijestiti, prevenirati i progovoriti o sve većem problemu među učenicima – nasilju.

Važno je napomenuti da tim datumom priča o nenasilju ne završava. Naime, u listopadu i tijekom studenog stručna služba predstavit će CAP program kojim se također nastoji spriječiti i upozoriti na nasilje koje se odvija među i nad djecom.

Viš fotografija pogledajte OVDJE.