Stigla je pošta u Drenje
Autor: Sara Mijatović, 19. 9. 2017.

U utorak, 19. rujna 2017. godine Osnovnu školu Drenje je posjetila gospođa Sandra Maričić, novinarka i urednica emisije "Stigla je pošta" na Prvom programu Hrvatskog radija.

Povod njezinog dolaska bili su mnogobrojni uspjesi naših učenika u protekloj godini kao i ostale zanimljive aktivnosti i projekti.

Školu je predstavljalo 13 učenika i vrlo su dobro obavili svoj posao.

Naime, razgovarali su o našoj reklami "Jedi lokalno, misli globalno!", koja je prikazivana na nacionalnoj televiziji te su predstavili rad likovne grupe, zbora, cvjećara, sportske skupine i dramske grupe. Govorilo se i o odlasku naših osmaša u Vukovar, pobjedi na natječaju "Postani umjetnik Dunava 2017.", obilježavanju Dana Hrvatskoga jezika i mnogim drugim temama.

Emisiju možete poslušati za dva tjedna na Prvom programu Hrvatskog radija.