Osnovna škola Drenje od ove godine ima kuhani obrok
Autor: Nikolina Tomić, 19. 9. 2017.

Osnovna škola Drenje jedna je od rijetkih u našoj županiji koja na školskom jelovniku ima kuhani obrok za čiju je pripremu zadužena školska kuharica Valentina Tomašičević.

Više fotografija pogledajte OVDJE!

Do sada suhi obroci zamijenjeni su kuhanima i to prije svega zdravim namirnicama prilagođenim potrebama učenika.

Najesti se do sitosti koja ne prolazi tako brzo, ali bez osjećaja težine, nadutosti ili pospanosti nakon jela, uz to unijeti u organizam visoko vrijedne namirnice s puno blagodati za organizam, i da sve to bude ukusno? Itekako se može. To je ovih dana na najbolji mogući način dokazano u školi, ponosno je istaknuo ravnatelj Darko Čota.

P.S. Svakako pogledajte naš jelovnik! smiley