Proljetna priča ukrasila hodnik škole
Autor: Administrator , 9. 5. 2017.

Naši mali ekolozi iz Paljevina strpljivo su, pod vodstvom učiteljice Brankice Ljubičić, skupljali čepove.

Učenici su s radošću razvrstavali čepove po bojama i podijelili se u parove, tako da je svatko od njih imao priliku doprinijeti stvaranju ove proljetne bajke. Cilj je bio naučiti ih kako otpad nije smeće i da se od njega mogu stvoriti razne korisne stvari. Tako su na ideju došli da se cvjetnom tepihu pridruže i dva mala prijatelja iz životinjskog svijeta. Zahvaljujući spretnim rukama roditelja i ideji učenika, njihovoj usamljenoj rodi od sada društvo prave dva drvena laneta.

Pozivamo vas da odvojite trenutak i bacite pogled na ono što može postati vaš "uradi sam" eko-projekt.