Roditeljski sastanak o važnosti čitanja
Autor: Vlatka Štrk, 20. 3. 2017.

Nakon završenog prvog kruga, a u sklopu projekta „Čitamo mi, u obitelji svi“ školska psihologinja Marija Jurić i školska knjižničarka Vlatka Štrk održale su drugi po redu roditeljski sastanak na kojem su porazgovarale o važnostima čitanja, ali se i osvrnule na čitateljske navike ostalih ukućana.

U ugodnoj i opuštenoj atmosferi naglašene su smjernice i dane upute kako bi učenici uključeni u projekt što kvalitetnije i uz što više zabave uživali u danim im ruksacima, ali i kako bi automatizirali osnovnu vještinu čitanja koja će im pomoći i u daljnjem školovanju.

Zahvaljujemo svim roditeljima koji su se odazvali našem pozivu i veselimo se zajedničkoj suradnji.